Šiuo metu ieškomi vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai.

Priimant į darbą įvertinami ne tik reikalavimai, darbo patirtis ir pan., bet ir asmens bruožai, norint užtikrinti, kad darbas būtų nesudėtingas, nekeliantis stresų instruktoriui ir mokiniams.

Kandidatai turėtų būti išmanantys savo darbą, pareigingi, atsakingi, turintys iniciatyvos ir komunikabilumo bendraujant su žmonėmis, siekiant pagrindinio tikslo – kuo puikiau išmokyti būsimus vairuotojus. Kandidatai turi pasižymėti savikontrole, galimybe skirti dėmesio net ir sunkiai įsisavinančiam mokiniui.

Reikalavimai vairuotojų mokytojams ir vairavimo instruktoriams: vairuotojų mokytojo ir vairavimo instruktoriaus specialių kursų baigimo liudijimas ir gebėjimas savarankiškai organizuoti ir planuoti savo darbą.

CV galite siųsti: info@bialomokykla.lt

Регистрация на курсы

Чтобы зарегистрироваться на курсы вождения, заполните эту форму. Регистрируясь через интернет действует акция!

Выберите место обучения
Выберите группу
О программах обучения читайте
в рубрике "программы обучения, цены"